Adet Günü HesaplamaYumurtalama dönemi olarak bilinen ancak halk arasında Adet günü diye adlandırılan bu dönemin hesaplaması en çok sorulan soruların başında gelmektedir. Bayanlar için son derece rahatsız edici bir dönem olan bu günü nasıl hesaplarsanız sizlere bu konuda bilgi verelim.

Adet günü hesaplama nasıl yapılır?

Özellikle bu konuda son zamanlarda geliştirilen birçok program adet günü hesaplama konusunda sizlere yardımcı olacaktır. Bu yüzden burada yapmanız gereken bu programlardan yardım alarak ne zaman hasta olacağınıza yani adet olacağınıza dair bilgi almak sizlere en kolay yol olarak fikir verecektir.

Kadınların birçoğunda belli bir düzen içerisinde hesaplanan bu günlerde bazen sapmaların meydana gelme ihtimali bulunmaktadır. Özellikle kişiden kişiye değişkenlik gösteren bu günlerin genellikle gün aralıkları 21 gün ile  35 gün arasında hesaplanmaktadır.

Normal düzen içerisinde bu günler arasında adet görmesi gereken kişilerde bazen bir düzensizlik meydana gelebilir.  Bu düzenliğin son derece normal olduğunu ve endişe yapılacak bir durum olmadığını belirtmek istiyoruz. Ancak burada sizlere yardımcı olacak bir çözüm önerisinde bulunalım.  İlk kanamanın meydana geldiği günlerden birisini takvime veya bir yere not almanız durumunda sizlerde Adet günü hesaplama şansını bulmuş olacaksınız. Burada 1-2 aylık bir süre içerisinde bu süreci yakınında takip ederseniz sizlerde ne zaman adet göreceğinizi mutlaka bilme fırsatını yakalamış olacaksınız.

Adet Günü HesaplaGebelik HesaplaYumurtlama Dön. HesaplaBebek Doğum Tarihi HesaplaTüp Bebek HesaplaÇin Takvimi HesaplaRus Takvimi HesaplaÇocuk Aşı Takvimi Hesaplama
Anne Sütü İhtiyacı HesaplamaBurç HesaplamaBel-Kalça Oranı HesaplamaGünlük Kalori İhtiyacı HesaplamaGünlük Su İhtiyacı Hesaplamaİdeal Kilo Hesaplama
İdeal Uyku Saati Hesaplama
<script>

admin

“Adet Günü Hesaplama” için 18 yanıt

 1. Beni adı çiğdem soyadım ırmak
  Beni 15.06.2018 adet oldu 18.06.2018 de bittidi birhada olmadı acam beni hamile mi

 2. Arkadaşlar 29.07.2018 de adet oldum
  02.08.2018 de bitti yani geçen ay için tekrar adet olmam gerekiyormuydu
  Yardımcı olursanız çok memnun olurum

 3. ben beş yıllık evliyim benim çocuğum yok sizce ben hamilemiyim adat tarihi Eylül 6 oldum cevap

 4. merhaba arkadaşlar sizce ben hamilemiyim son adet harihim Eylül 6 gördum beş yıllık evliyim benim çocuğum olmuyor

 5. Merhaba bende 3o ocakta kirlendim ama 2gün sürdü ve daha önce bulantilarim vardi bittikten sonra artik hergün kusuyorum sürekli uykum var test yaptim göstermedi neden ola bilir acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.