Alçalan Burç Hesaplama

Alçalan Burç hesaplama, zodyaktaki on iki takımyıldıza verilen ve isminin açıklaması ile birlikte kullanılan ortak addır. Burçlar dört gruba ayrılır: ateş, toprak, hava ve su. Her grubun üç burcu vardır. Hangi gruba ait olduğunuzu bildiğinizde, kişiliğinizin ve bildiğiniz insanların temel özelliklerini daha iyi anlayabilirsiniz.

Alçalan Burç Hesaplama

  • Ateş grubu: Koç, Aslan ve Yay.
  • Toprak grubu: Toros, Başak ve Oğlak.
  • Hava grubu: İkizler, Terazi ve Kova burçlarından oluşur.
  • Su grubu: Yengeç, Akrep ve Balık.

Alçalan Burç Hesaplama Nasıl Hesaplanır?

Alçalan burcunuzu doğru bir şekilde hesaplamanız için doğum tarihinizi ve saatinizi bilmeniz gerekir. Bu konuda annenizden yardım alabilirsiniz. Çoğu anne bu durumu hatırlamakta ve size net bilgi verebilmektedir. Bu zaman farkı arasında en fazla 2 saat oynayabilir çünkü alçalan burç 2 saat aralıklarla değişkenlik gösterir. Doğum anında gezegenler hangi burça ait olduğunuza dair sizlere bilgi verecektir. Buda alçalan burç hesaplama işleminde en önemli etkendir.

Alçalan burç hesaplaması yapmak için öncelikle yükselen burcunuzu bulmanız gerekir. Yükselen burcunuzu biliyorsanız alçalan burç hesaplaması yapmak için yukarda yer alan burç sıralamasından 6 sayarak alçalan burcunuzu tespit edebilirsiniz. Bu işlem için yukardaki resmi baz alın.

Zodyak Sıralaması | Zodyak Burcu Ne?

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık. Bu sırada zodyak burcunuzun hangi burçta bulunduğunu öğrenebilirsiniz.

Zodyak Hesaplaması Çin Astrolojisi

Yükselen burç, doğduğunda ufkunun yükselen işaretidir ve yükselen ekipman, doğduğu anda yıldıza verilen astrolojik tekniktir. Yükselen burç kendi işareti kadar önemlidir. Görünümünüzü ve kendinizi nasıl gördüğünüzü temsil edin. Yükselen burç ortalama 2 saat gösterir ve doğum zamanı doğru tespit için iyi bilinmelidir.

Bkz: Çin takvimi hesaplama

Ay Burcu Nedir?

Ay burcunun bilinçaltını, kişiliğini yönettiğine inanılır. İstatistiksel çalışmalar, ilk dört dönümlük ay görüntüsünde doğanların bile son dörtte doğanlardan farklı olduğunu göstermektedir. Yılın ayın şekilleri içinde son dördünde doğanlar daha fazla ilgi çekicidir. En dışa dönük insanlar çoğunlukla konjonktürden sonra, yani ay büyüdüğünde doğarlar.

Alçalan burç nedir ne işe yarar?

Alçalan burç ikili ilişkileri ilgilendiren bir türdür. İlişkinizin sizden getirileri ve götürüleri baz alınarak partneriniz ile uyumunuz hesaplanır. Bu bazı durumlarda sosyal ilişkileri de içine alır.

Alçalan nedir astroloji?

Alçalan burç evlilik, ikili ilişki ve bazı durumlarda sosyal ilişkileri içinde barındıran bir türdür. Tıpkı güneş, ay ve yükselen burç gibi yorumlanır.

“Alçalan Burç Hesaplama” üzerine bir yorum
Yorum yapın