Burç Hesaplama

Burç, zodyaktaki on iki takımyıldıza verilen ve isminin açıklaması ile birlikte kullanılan ortak addır. Burçlar dört gruba ayrılır: ateş, toprak, hava ve su. Her grubun üç burcu vardır. Hangi gruba ait olduğunuzu bildiğinizde, kişiliğinizin ve bildiğiniz insanların temel özelliklerini daha iyi anlayabilirsiniz.

Ateş grubu: Koç, Aslan ve Yay.

Toprak grubu: Toros, Başak ve Oğlak.

Hava grubu: İkizler, Terazi ve Kova burçlarından oluşur.

Su grubu: Yengeç, Akrep ve Balık.

Burç Nasıl Hesaplanır?
Çalılıklar belirli tarih aralıklarında sınırlıdır. Örneğin 21 Haziran ile 23 Temmuz arasında doğan bir kişi yengeç burcuna aittir. Yengeç, su grubunun ilk işaretidir.

Zodyak Sıralaması
Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık. Bu sırada zodyak burcunuzun hangi burçta bulunduğunu öğrenebilirsiniz.

Zodyak Hesaplaması
Yükselen burç, doğduğunda ufkunun yükselen işaretidir ve yükselen ekipman, doğduğu anda yıldıza verilen astrolojik tekniktir. Yükselen burç kendi işareti kadar önemlidir. Görünümünüzü ve kendinizi nasıl gördüğünüzü temsil edin. Yükselen burç ortalama 2 saat gösterir ve doğum zamanı doğru tespit için iyi bilinmelidir.

Ay Burcu Nedir?
Ay burcunun bilinçaltını, kişiliğini yönettiğine inanılır. İstatistiksel çalışmalar, ilk dört dönümlük ay görüntüsünde doğanların bile son dörtte doğanlardan farklı olduğunu göstermektedir. Yılın ayın şekilleri içinde son dördünde doğanlar daha fazla ilgi çekicidir. En dışa dönük insanlar çoğunlukla konjonktürden sonra, yani ay büyüdüğünde doğarlar.

Adet Günü HesaplaGebelik HesaplaYumurtlama Dön. HesaplaBebek Doğum Tarihi HesaplaTüp Bebek HesaplaÇin Takvimi HesaplaRus Takvimi HesaplaÇocuk Aşı Takvimi Hesaplama
Anne Sütü İhtiyacı HesaplamaBurç HesaplamaBel-Kalça Oranı HesaplamaGünlük Kalori İhtiyacı HesaplamaGünlük Su İhtiyacı Hesaplamaİdeal Kilo Hesaplama
İdeal Uyku Saati Hesaplama
“Burç Hesaplama” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.