Rus Takvimi Cinsiyet Hesaplama 

Rus Takvimi Cinsiyet Hesaplama işlemini bu sayfadan yapabilirsiniz. Hamilelik sırasında ebeveynlerin en çok merak ettikleri şey, bebeklerinin cinsiyetinin ne olacağıdır. Yüzyıllardır çocuklara farklı anlamlar kazandıran toplumun kültürel gelenekleri arasında, bebeğin cinsiyetini tahmin etmenin yolları oldukça farklıdır.

Bebeklerin cinsiyeti aslında döllenmenin gerçekleştiği an belirlenir. Bu sadece genetik test ile mümkün olduğundan, 16. haftada ve hamilelikten sonra ultrason taraması gerekir. [1]

Ancak, önceki dönemlerde bebeğinin cinsiyetini merak eden anneler, çok basit bir hesaplama ile cinsiyeti tahmin etme yöntemlerinden biri olan Rus takvimini veya Çin takvimini kullanmaktadır.

Rus Takvimi Cinsiyet Hesaplama Nedir?

Rus takvimi, annenin doğum tarihine dayalı bir hesaplama yaparak annenin bebeğin cinsiyetini belirlemeye çalışmasına izin veren bir yöntemdir.

Bilgileri bütünüyle girerek, hesapla düğmesine bastığınızda bebeğinizin hangi cinsiyetinin büyük olasılıkla olduğunu öğrenebilirsiniz. Rus takviminin cinsiyetinin hesaplanması, tüm hamile annelerin merakla denedikleri ve çoğunun doğru sonuçlar aldıkları bir yöntemdir.

Doğal koşullardaki cins hesaplamasına en net cevabı alabileceğiniz doğal koşullarda, bu tahmin yöntemleri eski zamanlardan beri kullanılmaktadır.

Rus Takvimi Cinsiyet Hesaplama Nasıl Yapılır?

Rus takvimi, annenin hücresel yenilenmesini ve döllenmenin olduğu zaman için babanın verileri ile cinsiyet hesaplamasını tahmin ederek belirlenir.

Bu takvim geleneksel bir yöntemdir ve bilimsel olarak kanıtlanmış bir gerçekliğe sahip değildir. Bununla birlikte, Rus takviminden, bebeklerin cinsiyetlerinin hesaplanmasının büyük oranda doğru bir şekilde tahmin edildiğini biliyoruz. Çin takvimi gibi, Rus takvimi kesin bir sonuç vermez, ancak doğru tarihler girildiğinde bebeğin cinsiyeti hakkında komik ipuçları elde etmek için kullanılabilir.

Öneriyoruz: Bu yöntemin sağlaması olarak bilinen çin takvimi hesaplama işlemini de ilgili sayfadan yapınız.

Rus cinsiyet takvimi doğru mu?

Rus takvimi cinsiyet hesaplama bilimsel anlamda doğru kabul edilmez. Eski yöntemlerle bebeklerin cinsiyetini tahmin etmek için kullanılan bir yöntemdir. Toplum tarafından kabul görmüş bu inanışla sizde bebeğinizin cinsiyeti hakkında ipucu alabilirsiniz.

“Rus Takvimi Cinsiyet Hesaplama ” üzerine 9 yorum
  1. İki oglum var qizim olmasni isdeyirem rus tekviminde qiz cin teqviminde oglan cxr bilmirem hansna inanam bu nedi

    Cevapla
Yorum yapın