Rus Takvimi Hesapla

Anne Doğum Tarihi

Baba Doğum Tarihi

Hamilelik Tarihi


Hamilelik sırasında ebeveynlerin en çok merak ettikleri şey, bebeklerinin cinsiyetinin ne olacağıdır. Yüzyıllardır çocuklara farklı anlamlar kazandıran toplumun kültürel gelenekleri arasında, bebeğin cinsiyetini tahmin etmenin yolları oldukça farklıdır.

Bebeklerin cinsiyeti aslında döllenmenin gerçekleştiği an belirlenir. Bu sadece genetik test ile mümkün olduğundan, 16. haftada ve hamilelikten sonra ultrason taraması gerekir.

Ancak, önceki dönemlerde bebeğinin cinsiyetini merak eden anneler, çok basit bir hesaplama ile cinsiyeti tahmin etme yöntemlerinden biri olan Rus takvimini veya Çin takvimini kullanmaktadır.

Rus Takvimi Nedir?
Rus takvimi, annenin doğum tarihine dayalı bir hesaplama yaparak annenin bebeğin cinsiyetini belirlemeye çalışmasına izin veren bir yöntemdir.

Bilgileri bütünüyle girerek, hesapla düğmesine bastığınızda bebeğinizin hangi cinsiyetinin büyük olasılıkla olduğunu öğrenebilirsiniz. Rus takviminin cinsiyetinin hesaplanması, tüm hamile annelerin merakla denedikleri ve çoğunun doğru sonuçlar aldıkları bir yöntemdir.

Doğal koşullardaki cins hesaplamasına en net cevabı alabileceğiniz doğal koşullarda, bu tahmin yöntemleri eski zamanlardan beri kullanılmaktadır.

Rus Takvimi İle Cinsiyet Nasıl Hesaplanır?
Rus takvimi, annenin hücresel yenilenmesini ve döllenmenin olduğu zaman için babanın verileri ile cinsiyet hesaplamasını tahmin ederek belirlenir.

Bu takvim geleneksel bir yöntemdir ve bilimsel olarak kanıtlanmış bir gerçekliğe sahip değildir. Bununla birlikte, Rus takviminden, bebeklerin cinsiyetlerinin hesaplanmasının büyük oranda doğru bir şekilde tahmin edildiğini biliyoruz. Çin takvimi gibi, Rus takvimi kesin bir sonuç vermez, ancak doğru tarihler girildiğinde bebeğin cinsiyeti hakkında komik ipuçları elde etmek için kullanılabilir.

Adet Günü HesaplaGebelik HesaplaYumurtlama Dön. HesaplaBebek Doğum Tarihi HesaplaTüp Bebek HesaplaÇin Takvimi HesaplaRus Takvimi HesaplaÇocuk Aşı Takvimi Hesaplama
Anne Sütü İhtiyacı HesaplamaBurç HesaplamaBel-Kalça Oranı HesaplamaGünlük Kalori İhtiyacı HesaplamaGünlük Su İhtiyacı Hesaplamaİdeal Kilo Hesaplama
İdeal Uyku Saati Hesaplama
“Rus Takvimi Hesapla” için 9 yanıt

  1. Salam iki kizim var onlari hesabladim dogru cixdi.Insallah 3 cu duz cxiar oglan olur🙏🙏🙏🙏

  2. İki oglum var qizim olmasni isdeyirem rus tekviminde qiz cin teqviminde oglan cxr bilmirem hansna inanam bu nedi

  3. Salamlar mən azərbaycandan əziz xanımlar çin takvimi yanlışdır rus takvimi doğrudur rus nə deyirsə odur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.