Tüp Bebek Hesaplama


Bebek sahibi olmak isteyen anne adaylarının Tüp Bebek tedavisinde gebelik haftası hesaplama konusunda merak ettiği soruların cevaplarını sizlere buradan açıklamak istiyoruz. Gebelik haftası hesaplama da normal bebek sahibi ile Tüp Bebek sahibi olan anne adaylarının aslında haftalık hesaplama konusunda bir fark bulunmaktadır.

Tüp Bebekte Gebelik Haftası Hesaplama nasıl yapılır?

Tüp Bebek tedavisi olacak anne adaylarının öncelikle son derece iyi bir hazırlık dönemi geçirmesi gerekmektedir. Burada anne adaylarının özel olarak hazırlanan programlara harfiyen uygulaması bebek sahibi olma konusunda sizlere yardımcı olacaktır. Anne adaylarının yumurtalıklarının uyarılma aşamasının başarılı geçmesinden sonra hamile kalan anne adaylarının gebelik haftası hesaplaması yapması son derece kolaydır.

Burada anne adaylarının 9 ay 10 gün olarak hesaplanan süreye yumurtlama süresine de dahil etmeleri gerekmektedir. Özellikle 14 günlük yumurtlama süresinin de yani 2 haftalık süreyi Tüp bebek tedavisi yönteminde hesaplama işlemine katarak burada gebelik haftasında doğru hesaplama yöntemini seçmiş olursunuz. Tüp Bebek tedavisi süresince anne rahmine yerleşen tüp bebek tedavisinden sonra yumurtalıklarda yer alan embriyo tarihinden sonra hesaplama yöntemini yapmak sizlere doğru hesaplama yöntemini verecektir. Tüp Bebek tedavisinde de normal hamilelik dönemi gibi anne adaylarının 14 günlük süreyi hesaplayarak gebelik haftası hesaplamaları doğru bir hesaplama yöntemi olacaktır. İşte merak ettiğiniz Tüp Bebekte Gebelik Haftası Hesaplama hakkında sizlerin bilmesi gerekenler.

Adet Günü HesaplaGebelik HesaplaYumurtlama Dön. HesaplaBebek Doğum Tarihi HesaplaTüp Bebek HesaplaÇin Takvimi HesaplaRus Takvimi HesaplaÇocuk Aşı Takvimi Hesaplama
Anne Sütü İhtiyacı HesaplamaBurç HesaplamaBel-Kalça Oranı HesaplamaGünlük Kalori İhtiyacı HesaplamaGünlük Su İhtiyacı Hesaplamaİdeal Kilo Hesaplama
İdeal Uyku Saati Hesaplama
“Tüp Bebek Hesaplama” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.